Plus minus
Strona domowa Ireny i Zbigniewa Kuleszów
Serdecznie witamy na domowych, prywatnych serwerach
Dzisiaj jest: 2024-06-24  Aktualizacja strony dnia: 2023-01-15
Jezyki
Rocznica 21 lat pracy serwerów i strony zjk.pl :-) (od 2002)
21 lat nieprzerwanej pracy z systemem FreeBSD / 21 years of continuous work with FreeBSD
system
UWAGA! Ten serwis, strona i podstrony mogą używać cookies i podobnych technologii (brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to)!
Powitanie Irena Zbigniew Elektronika Studenci Serwer Prawo_jazdy Kolejka Pobierz Linki Info O Tobie Mail

 Informacje o stronie Zjk.pl dla wszystkich Gości, Rodziców, instytucji

Witam serdecznie!

Mam na imię Zbyszek. To co mnie interesuje, Znajdziesz w odnośnikach na stronie głównej. Więcej informacji na stronach o Irenie i Zbigniewie. Strona się powoli rozrasta, zatem wybacz, jeśli Znajdziesz puste pola. Bardzo chętnie powitam wszystkie konstruktywne uwagi odnośnie strony. Kontakt z autorem strony: Zbigniew Kulesza, Sieradz - E-mail do autora strony:

Email do autora strony
Zapraszam też do odwiedzin: www.dmcs.p.lodz.pl strony pracowników oraz proponuję wybrać odnośnik do termografii...
Usługi:
Strona internetowa:
http://www.zjk.pl 
Poczta - serwer:
mail.zjk.pl
Poczta - klient:
http://www.zjk.pl/squirrelmail
http://www.zjk.pl/hastymail2
Serwer ftp:
ftp://ftp.zjk.pl
--- --- --- ---

Strona nie ma charakteru bloga (fotobloga), chata, nie ma też charakteru komercyjnego ani reklamowego! Wspieramy natomiast chętnie instytucje i akcje charytatywne.


Nakarm głodne dziecko - wejdź na stronę www.Pajacyk.pl

Strona nie zawiera materiałów niedozwolonych dla dzieci i młodzieży, przedstawiających przemoc lub mogących łamać prawa autorskie itp. Wręcz przeciwnie - staramy się promować najlepsze obyczaje w Internecie.
W sposób aktywny włączamy sie w walkę ze spamem i wirusami, wykorzystywane przez nas oprogramowanie zawiera systematycznie uaktualniane filtry antywirusowe i antyspamowe.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości prosimy o zgłoszenie (najpierw administratorowi, a nie Policji ;-) - wątpliwe pod jakimkolwiek względem treści oczywiście usuwamy, nieprawidłowe zachowania programów eliminujemy.


Policję i inne zainteresowane służby zapraszamy do refleksyjnego zapoznania się z naszymi materiałami. Liczymy na konstruktywne uwagi i pomoc w sprawach dotyczących działalności naszej strony.


UWAGA: ze względu na niejednoznaczną interpretację w sprawie traktowania stron www jako prasy (http://prawo.vagla.pl/node/7432) - powstrzymujemy się od wszelkich kroków w tym zakresie. Oświadczenie Rzecznika Prasowego Komendanta Głównego Policji wręcz wskazuje, że nie ma żadnych podstaw do rejestracji (http://prawo.vagla.pl/node/7329). Tym bardziej, że działamy jako strona wewnętrzna, wewnątrzorganizacyjna, choć z dostępem osób postronnych do wybranego zakresu treści. Jednak z naszego punktu widzenia: nie mamy nic przeciw rejestracji strony i uczynimy to, jeśli nastąpią stosowne warunki i rozstrzygnięcia. Także i w tym zakresie kierujemy sie dobrą wolą i poszanowaniem prawa.


Legalność materiałów i oprogramowania na stronie Zjk.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone (o ile nie zaznaczono inaczej) co do materiałów umieszczonych na stronie, podstronach, skrótach - zarówno jeśli chodzi o teksty, rysunki, muzykę, filmy - są one wytworem i własnością zespołu redakcyjnego Zjk.pl.
Pozostałe materiały umieszczamy za zgodą ich twórców.

Warunki korzystania z materiałów na stronie Zjk.pl

Stronę zbudowano z wykorzystaniem programów darmowych lub legalnie użyczonych.
Wykorzystujemy m.in.: Fr
eeBSD, Apache, MySQLphpBB3, KompoZer, NVU, Sodipodi, Gimp.
Bardzo dziękujemy twórcom tych programów za ich udostępnienie :-)

Document made with Nvu
Document made with KompoZer

Nowoczesne przeglądarki

Strona gościnnie udostępniona na prywatnych serwerach zjk.pl
Serwery są zabezpieczone antywirusowo oraz antyspamowo.
Aktualny dostawca internetowy: Vectra. Uwaga: zgodnie z umową abonamentową łącze ma ograniczoną przepustowość - przepraszamy za utrudnienia. Dzięki uprzejmości administratora Vectry w Sieradzu otrzymaliśmy dodatkowe pasmo dla informacji wychodzących z naszej strony. Bardzo dziękujemy Panu Mariuszowi oraz pozostałym Panom z sieradzkiego serwisu Vectry za miłe traktowanie naszej strony i serwerów, opiekę i pomoc! :-)

 Informacje o stronie Zjk.pl dla wszystkich Gości, Rodziców, instytucji tutaj
Stronę uruchomiono przy pomocy: 
FreeBSD Apache Gimp Sendmail Spider Writer
Zalecana rozdzielczość obrazu 1024 na 768 lub większa.
Powrót na stronę główną - Informacje o stronie, prawa autorskie, legalność itd. tutaj
Informacje o przetwarzaniu i ochronie danych osobowych, kontakt i zapytania itd. tutaj
Prywatne serwery Zbigniewa Kuleszy zjk.pl. Aktualny dostawca Internetu - Vectra.pl, Wszelkie prawa zastrzeżone. Zespół redakcyjny zjk.pl: zjk7@wp.pl
W sprawie treści i działania strony oraz w sprawie funkcjonowania i udostępniania treści na serwerach zjk.pl - kontakt z administratorem: webmaster@zjk.pl lub zjk7@wp.pl

Valid HTML 4.01 TransitionalValid XHTML 1.0 TransitionalPoprawny CSS!Poprawny CSS!

Copyright (c): Zbigniew Kulesza, Sieradz 2002-2022